Силиконски Кујнски сет ( сет 4 )

595 ден

Опис

Сет од 4 кујнски алатки. Сетот се состои од силиконска ракавица, силиконска четка, црпка и матало

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×