Кутии за храна сет 3

135 ден

Сет од три пластични кутии.

Шифра: 8107-3 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Сет од три пластични кутии наменети за чување на храна. Сите три се со различна големина : мала, средна и голема. Долниот дел од кутиите е проѕирен.

Димензии :

21 х 15 см

15 х 11 см

11 х 7.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×