Кутии за храна сет 3

135 ден

Сет од три пластични кутии.

Шифра: 8107-3 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Сет од три пластични кутии наменети за чување на храна. Сите три се со различна големина : мала, средна и голема. Долниот дел од кутиите е проѕирен.

Димензии :

21 х 15 см

15 х 11 см

11 х 7.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутии за храна сет 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This