Кутии за храна сет 4

245 ден

Сет од четири кружни садови погодни за чување храна.

Шифра: 8102-4 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Сет од четири кутии за храна, со кружен облик. Сите четири се различни по големина. Изработени се од пластика, а долниот дел од кутиите е проѕирен.

Димензии :

25 см

19 см

15 см

11 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутии за храна сет 4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This