sadovi2

Кутии за храна (сет 5)

330 ден

Сет од шест садови за чување храна.

Опис на Производот

Сет од пет кутии идеални за чување на вашата храна. Сите се различни по големина, а изработени се од пластика.

Димензии

24см

19.5см

16см

13см

9.5см

Додатни информации

Тежина 0.51 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутии за храна (сет 5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This