Кутии за храна (сет 5)

330 ден

Сет од пет садови со капак за чување храна.

Нема на залиха

Опис

Сет од пет кутии идеални за чување на вашата храна. Сите се различни по големина, а изработени се од пластика.

Димензии

24см

19.5см

16см

13см

9.5см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутии за храна (сет 5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This