Кутии за храна сет 5

360 ден

Сет од пет куржни садови за чување храна.

Шифра: 5061-5 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Сет од 5 пластични кутии со кружен облик, за чување на вашата храна. Сите пет се различни поголемина.

Димензии

26см

21.5см

18см

14.5см

11см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутии за храна сет 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This