Кутии за храна сет 5

360 ден

Сет од пет куржни садови за чување храна.

Шифра: 5061-5 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Сет од 5 пластични кутии со кружен облик, за чување на вашата храна. Сите пет се различни поголемина.

Димензии

26см

21.5см

18см

14.5см

11см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×