Кутии за храна (сет 4)

185 ден

Сет четири кутии за храна.

Шифра: 7423 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Сет од четири повеќенаменски кутии за храна во различни големини изработени од пластика.
На капакот има копче со кое може да одбележите на кој датум ја имате поставено храната.

Димензии на најмалата кутија: Висина 6 см; Ширина 8 см; Должина 12 см.
Димензии на втората кутија: Висина 7 см; Ширина 10 см; Должина 14,5 см.
Димензии на третата кутија: Висина 8,5 см; Ширина 12 см; Должина 17,5 см.
Димензии на најголемата кутија: Висина 10; Ширина 14 см; Должина 20 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутии за храна (сет 4)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This