Кутии за храна (сет 5)

335 ден

Сет од 5 садови со капак за чување храна.

Шифра: 8001-5 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Сет од пет кутии идеални за чување на вашата храна. Сите се различни по големина, а изработени се од пластика.

Димензии

24см

19.5см

16см

13см

9.5см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутии за храна (сет 5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This