Кутија со Капак и Рачка

250 ден390 ден

Ултра практични кутии со поклопец и рачка.

Исчисти

Опис

Ултра практични кутии со поклопец и рачка со кој конечно ќе ги подредите вашите аксесоари и реквизити, козметика, накит, медикаменти, храна итн… А воедно секогаш ќе ви се при рака. Ќе го максимизирате просторот, ќе заштедите на време барајќи ги во домот, а одлични се и за транспорт на вашите предмети или организација на автомобилскиот гепек..

Може да ви се најде и во кујната, и во бањата, детската соба, спалната итн..

Нема потреба за комплицирани монтажи, се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Кутиите се изработени од квалитетна транспарентна флекси пластика и се достапни во 3 големини.

Модел А (28x20x17см) – 250 ден
Модел Б (34x24x19см) – 330 ден
Модел В (42x29x23см) – 390 ден

Цената е за една кутија.

Додатни информации

Големина

Модел А (28x20x17см), Модел Б (34x24x19см), Модел В (42x29x23см)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×