Кутија за Клучеви (24x17x5см)

590 ден

Дрвена кутија за чување клучеви во форма на куќичка.

Опис

Исклучително практична дрвена кутија за клучеви во форма на куќичка изработена од дрво со натпис Love the Life you Live

Со овој прекрасен реквизит конечно ќе си ставите ред во домот и ќе си ги чувате клучевите на едно место, нема повеќе губење време барајќи ги клучевите.

Димензии:
-Висина 24 см
-Должина 17 см
-Ширина 5 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутија за Клучеви (24x17x5см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This