Кутија за Клучеви (32×24см)

550 ден

Дрвена кутија за чување клучеви со прекрасен дизајн.

Опис

Исклучително практична дрвена кутија за клучеви со натпис KEYS

Со овој прекрасен реквизит конечно ќе си ставите ред во домот и ќе си ги чувате клучевите на едно место, нема повеќе губење време барајќи ги клучевите.

Кутијата може да ја закачите на ѕид благодарение на закачалката од задната страна.

Димензии:
-Висина 32 см
-Должина 24 см
-Ширина 2.5 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутија за Клучеви (32×24см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This