Кутија за накит (10 см) Повеќе модели

Кутија за накит, функционална и декоративна.

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис

Декоративна и функционална кутија за накит, достапна во 2 форми (кружна и хекс)

Димензии:
Димензии на кружната кутија 10,5 см
Висина 5 см

Димензии на хекс кутија 10 см
Висина 5 см

Додатни информации

Модел

Кружна, Хекс

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This