Кутија за накит (10см) Повеќе модели

185 ден

Кутија за накит, функционална и декоративна.

Исчисти

Опис

Декоративна и функционална кутија за накит, достапна во 2 форми (кружна и овална)

Димензии:

Дијаметар на кружната кутија 10 см

Висина 5 см

 

Димензии на овалната кутија 11 х 9 см

Висина 5см

Додатни информации

Модел

Кружен, Овален

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×