Кутија за накит (11 см) Повеќе модели

196 ден

Кутија за накит, функционална и декоративна.

Исчисти

Опис

Декоративна и функционална кутија за накит, достапна во 2 форми (кружна и овална)

Димензии:
Дијаметар на кружната кутија 11 см
Висина 5 см

Димензии на овалната кутија 10 х 10  см
Висина 5см

Додатни информации

Модел

Овална, Кружна

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×