Кутија за накит (11см) Повеќе модели

196 ден

Кутија за накит, функционална и декоративна.

Исчисти

Опис

Декоративна и функционална кутија за накит, достапна во 2 форми (срце и овална)

Димензии:
Димензии на кутијата срце 11х11 см
Висина 5 см

Димензии на овалната кутија 13 х 10 см
Висина 5см

Додатни информации

Модел

Срце, Овален

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×