Кутија за накит (14 см) Повеќе модели

196 ден

Кутија за накит, функционална и декоративна.

Исчисти

Опис

Декоративна и функционална кутија за накит, достапна во 4 форми (срце, овална, правоаголна и пентагон)

Димензии:
Димензии на срце кутија 13х11 см
Висина 5 см

Димензии на овалната кутија 14 х 10 см
Висина 5см

Димензии на правоаголната кутија 12 х 10 см
Висина 5см

Димензии на пентагон кутија 14 х 10 см
Висина 5см

Додатни информации

Модел

Срце, Овална, Правоаголна, Пентагон

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×