Кутија за накит (15x12x11,5 см) Повеќе дезени

1500 ден

Модерна кутија за накит со три прегради и механизам за заклучување.

Исчисти

Опис

Елегантна и модерна кутија за накит со огледалце.
Кутијата се состои од три прегради за прстени, огрлици, нараквици и друг накит.
Кутијата има механизам за заклучување и е достапна во два дезени.

Димензии: 15x12x11,5 см

Додатни информации

Дезен

Париз, Лондон

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×