Кутија за накит (18x15x15см)

480 ден

Модерна кутија за накит со две прегради.

Опис

Елегантна и модерна кутија за накит со огледалце изработена од ранфорс картон.
Кутијата има две фиоки и горна комора со поклопец.

Димензии: 18x15x15 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×