Кутија за накит (20×13,5×6,5 см) Повеќе дезени

950 ден

Модерна кутија за накит со прегради и огледалце.

Исчисти

Опис

Елегантна и модерна кутија за накит со огледалце.
Кутијата се состои од прегради за прстени, огрлици, нараквици и друг накит.
Кутијата е достапна во два дезени.

Димензии: 20×13,5×6,5 см

Додатни информации

Дезен

Кривата кула, Штикла

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×