Кутија за накит (30x20x19,5 см)

2950 ден

Модерна кутија за накит со три прегради и механизам за заклучување.

Нема на залиха

Опис

Елегантна и модерна кутија за накит.
Кутијата се состои од три прегради за прстени, огрлици, нараквици и друг накит.
Има огледало и механизам за заклучување со комбинација бројки.
Димензии: 30x20x19,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×