20 %
Заштеда 51 ден

Кутија за обувки (Shoes Under)

(2 оценки од муштерии)

250 ден 199 ден

Ревулоионерна и практична кутија организатор за 12 пара обувки.

На залиха

Опис

Ревулоионерна и практична кутија организатор за 12 пара обувки.

Кутијата за обувки е идеална за организирање и заштита на вашите обувки. Во неа може да ставете 12 пара обувки и да ја сместите под креветот ослободувајќи голем простор во плакарот. Во кутијата има простор за 12 пара обувки кои уредно и одделно се сместуваат и лесно може да ги најдете обувките кои ви се потребни.

Идеална е да ги заштитете обувките од прашина, влага или бубачки, и без никаков проблем можете веднаш да ги обуете.

Кутијата за обувки има покривка со патент и е дизајнирана да можете да ја ставите на места кои не ги користете (како на пример под креветот) и плакарот да ви биде среден.

 

Димензии: 66×56×14 см

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално за подарок.

2 коментари за Кутија за обувки (Shoes Under)

  1. Marija

    Ja imam prezadovolna sum nesto navistina ednostvno a tolku funkcionalno i prakticno

  2. centuri

    Ви благодариме за коментарот.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This