Лампиони (10см) сет 4

190 ден

Сет од 4 прекрасни златни лампиони.

Нема на залиха

Опис

Сет од 4 прекрасни златни новогодишни лампиони.

Спакувани во кутија од проѕирна пластика.

Дијаметар на секој лампион: 10 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This