Лампиони (7см) сет 6

150 ден

Сет од 6 прекрасни бели проѕирни лампиони.

Нема на залиха

Опис

Сет од 6 прекрасни бели проѕирни новогодишни лампиони.

Спакувани во кутија од проѕирна пластика.

Дијаметар на секој лампион: 7 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This