Лампиони (12см) сет 2

225 ден

Сет од 2 лампиони.

Нема на залиха

Опис

Сет од 2 новогодишни лампиони со светки.

Димензии: 12 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Лампиони (12см) сет 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This