Лампиони – сет 6 (5 см)

110 ден

Сет од 6 лампиони.

Нема на залиха

Опис

Сет од 6 новогодишни лампиони.

Димензии: 5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This