Лажици (сет 6)

120 ден

Сет од 6 мали лажици.

Опис

Сет од 6 мали метални лажици.

Димензии: 15,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Лажици (сет 6)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This