ЛЕД црево – Разнобојно

75 ден

Црево со ЛЕД светилки на метар

Нема на залиха

Опис

Црево со ЛЕД светилки на метар.

Ова е дволиниско лед црево, што значи дека со нашите адаптери (контролори за црево) што ги продаваме имаат и програми за светлечки ефекти.

Во колична (веднаш до кошничката) изберете метража.

Вкупна должина на котурот е 100 метра.

Цената се однесува за еден метар. А за да биде функционално цревото (да свети) нарачајте парен број на метри 2, 4, 6, 8, 10…

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This