ЛЕД Фенер со Резба Цветови – Со 3 ЛЕД Свеќи

900 ден

Лед фенер во црна боја, со 3 ЛЕД свеќи.

Опис

Уникатен лед фенер во црна боја со 3 ЛЕД свеќи.

Фенерот се напојува со 3ААА тенки батерии од 1.5V, и е изработен е од високо квалитетна ABS пластика со резби во форма на цветови.

Може да го користите за осветлување, докорирање или оплеменување на вашиот дом, тераса или градина.

Идеално за прекрасна ноќна идилична атмосфера.

 

Димензии: 24 х 12cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This