ЛЕД Панел – Merry Christmas

880 ден

ЛЕД панелен украс во форма на билборд со динамичко осветлување.

Нема на залиха

Опис

Празничен ЛЕД панел со динамичко осветлување и порака Merry Christmas.

Должина: 48 см
Ширина: 25 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This