ЛЕД Приврзок (Повеќе бои)

195 ден

Приврзок со ЛЕД светилка.

Исчисти

Опис

Уморни сте од одење во темница за да го најдете вклучувачот за струја? Или не може да го вметнете клучот во бравата кога е темно, колку често сте имале потреба да осветлите нешто за кратко ноќе?

Со сензационалните ЛЕД приврзоци денoви се минато.

Има 3 режими на светење, со полна светлина, со половина светлина и пулсирачка светлина, светлото и режимите се менуваат со последователно притискање на копчето.

Ова ревелуционарно откритие ви овозможува да имате светлина кога и да е и каде ви е потребно. Лесно и трајно, со батерии,  идеално решение за сите темни места и ситуации.

Покрај како привзок може да го користите и како портабл ЛЕД ламба (идеално и при рака кога има прекини на струјата), а од задната страна има и моќен магнет така да лесно ќе можете да го поставите на сите метални површини.

Држете ги светилките блиску до креветот така што ќе ви овозможува доволно светлина за да читате без да го вознемирувате вашиот партнер кој спие. Осветлете ја вашата градина, земете ги кога кампувате, ставете една светилка  во футролата на вашиот автомобил за дополнителна илуминација. Овие светилки се вистински производ за секаде. Совршени се за гаражи, визби, за алати, кампување како и сите други места каде светлината ви е секогаш потребна.

Има неверојатно многу варијации во употребата на овие револуционерни приврзоци со ЛЕД светилка.

Додатни информации

Боја

Црвена, Плава, Зелена

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This