ЛЕД Свеќа – 7,5 x 10 cm

160 ден

Опис

Иновативна ЛЕД светилка во форма на свеќа, која без оган ја симулира вистинската работа.

Идеално за прекрасна ноќна романтична атмосфера.

Димензии:
Ø 7.5см, ↑ 10 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This