Лепеза за Ладење во Кинески Стил- Со 14 Делови

70 ден

Лепеза за ладење со 14 делови.

Нема на залиха

Опис

Прекрасна лепеза за ладење со 14 делови на отварање со уникатна резба.

Изработена е од пластика и платно со чипка на врвот.

На долниот дел од рачката има и метален прстен за закачување за да се прикачи некаде кога не се користи за да не се загуби.

Достапни се неколку слични дезени со цветови, и при нарачка испраќаме по случаен избор!

 

Димензии: 44 х 24cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This