XU0095+XS0229
BRAVA-3BRAVA-2

Летна Гарнитура – BRAVA (сет 5)

21990 ден

Гарнитура за седење со маса изработена од плетен ратан.

Опис на Производот

Летна гарнитура за седење со маса, од плетен пластичен ратан.

Сетот се состои од:
-4 Стола
-Маса

Димензии на столовите:
Висина на седење: 45 см
Седиште: 44 см
Висина со потпирач: 92 см
Вкупна ширина со потпирачи: 56 см

Димензии на масата:
90 x 90 см, Висина 72 см

HQPETEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Летна Гарнитура – BRAVA (сет 5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This