Летна Гарнитура – CASSANDRA (сет 5)

22100 ден

Летна гарнитура за седење комбинација метал и дрво.

Нема на залиха

Опис

Летна гарнитура за седење со маса, изработена од метал и дрво.
Практична, лесна и функционална, лесна за складирање (столовите се ставаат еден во друг)

Сетот се состои од:
-4 Стола
-Маса

Димензии на столовите:
Висина на седење: 42 см
Седиште: 41 см
Висина со потпирач: 79 см
Вкупна ширина со потпирачи: 54 см

Димензии на масата:
Дијаметар: 80 см
Висина: 72 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Летна Гарнитура – CASSANDRA (сет 5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This