Летна Гарнитура – CORTESE NOIR (сет 5)

9990 ден

Летна гарнитура за седење комбинација метал и специјално платно.

Нема на залиха

Опис

Летна гарнитура за седење со маса, изработена од метал и специјално водоотпорно платно.
Оваа гарнитура е исклучително практична, удобна и функционална.
Лесно за складирање (столовите се ставаат еден врз друг)
Сетот се состои од:
-4 Стола
-Маса

Димензии на столовите:
Висина на седење: 41 см
Седиште: 48 см
Висина со потпирач: 94 см
Вкупна ширина со потпирачи: 53 см

Димензии на масата:
Дијаметар: 80 см
Висина: 72 см

TEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×