10 %
Заштеда 2260 ден

Летна Гарнитура – ESATTO (сет 5)

22250 ден 19990 ден

Гарнитура за седење со маса изработена од плетен ратан.

Нема на залиха

Опис

Летна гарнитура за седење со маса, од плетен пластичен ратан.

Сетот се состои од:
-4 Стола
-Маса

Димензии на столовите:
Висина на седење: 45 см
Седиште: 44 см
Висина со потпирач: 92 см
Вкупна ширина со потпирачи: 56 см

Димензии на масата:
90 x 90 см, Висина 72 см

 

Гарнитурата е изработена од високо квалитетен плетен ратан (HQPE Rattan) и калено стакло (Tempered Glass)

HQPETEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×