Летна Гарнитура – INSIEME (сет 3)

10990 ден

Летна гарнитура за седење и релаксација.

Нема на залиха

Опис

Летна гарнитура за седење со масичка.
Многу лесна за складирање, столовите се ставаат еден во друг.

Сетот се состои од:
-2 Стола со пернички
-Маса

Димензии на столовите:
Висина на седење: 45 см
Седиште: 43 см
Висина со потпирач: 78 см
Вкупна ширина со потпирачи: 57 см

Димензии на масата:
Дијаметар: 70 см
Висина: 50 см

TEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Летна Гарнитура – INSIEME (сет 3)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This