Летна Гарнитура – SEDENDO (сет 5)

13500 ден

Преносна летна гарнитура за седење со маса, изработена од метал пластичен ратан

Нема на залиха

Опис

Летна гарнитура за седење со маса, изработена од метал пластичен ратан.
Практична, лесна и функционална.
Столовите и масата се расклопуваат за лесен транспорт и складирање.

Сетот се состои од:
-4 Стола
-Маса

Димензии на столовите:
Висина на седење: 44 см
Седиште: 38 см
Висина со потпирач: 79 см
Димензии кога е склопено: 95 x 45 x 10 см

Димензии на масата:
Ширина: 70 см
Висина: 72 см
Димензии кога е склопено:  97 x 70 x 10 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Летна Гарнитура – SEDENDO (сет 5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This