Маса – Ратан (150×90см)

11500 ден

Правоаголна летна маса обложена со плетен ратан.

Опис

Правоаголна летна маса обложена со пластичен плетен ратан и стакло на горниот дел.

Димензии:
Должина и Ширина 150 x 90 см, Висина 72 см

 

Масата е изработена од високо квалитетен плетен ратан (HQPE Rattan) и калено стакло (Tempered Glass)

HQPETEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×