10 %
Заштеда 860 ден

Летна Маса (90×90см)

8850 ден 7990 ден

Летна маса обложена со плетен ратан.

Опис

Летна маса со квадратна форма, обложена со пластичен плетен ратан и стакло на горниот дел.

Димензии:
90 x 90 см, Висина 72 см

 

Масата е изработена од високо квалитетен плетен ратан (HQPE Rattan) и калено стакло (Tempered Glass)

HQPETEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Летна Маса (90×90см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This