Летна Маса (98см)

8990 ден

Кружна летна маса обложена со плетен ратан.

Опис

Кружна летна маса обложена со пластичен плетен ратан и стакло на горниот дел.
На оваа маса комотно може да се постават 5 стола.

Димензии:
Висина 72 см
Дијаметар 98 см

 

Масата е изработена од високо квалитетен плетен ратан (HQPE Rattan) и калено стакло (Tempered Glass)

HQPETEMPERED-GLASS

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Летна Маса (98см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This