30 %
Заштеда 535 ден

Лежалка за Бањање Бебе – iBaby Deluxe Baby Bather

1785 ден 1250 ден

Високо квалитетна лежалка – седиште за бањање бебе.

Опис

Сите знаеме колку е битно бањањето на вашето мало, искуството е императивно, а со оваа делукс лежалка/седиште за бањање на бебе работата значително ќе ви се олесни.

Изработена од високо квалитетни материјали, три позиции на нивелација, стабилна основа, хипоалергенска ткаенина, безбедно и сигурно, вашето бебе ќе ужива во бањањето.

Благодарение на инвентивниот дизајн, производот може да се преклопи и да не завзема многу простор кога ќе го складирате.

 

Карактеристики и Погодности:

  • Значително го олеснува бањањето
  • Високо квалитетни материјали
  • Ергономски дизајн
  • Стабилна – цврста основа
  • 3 нивоа на нивелација
  • Хипо алергенска ткаенина која се вади и може да се пере
  • Се преклопува за лесно складирање

Нека бањата биде уживање и за бебето и за вас.

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×