Воз – Локомотива на батерии (17x12x16см)

480 ден

Локомотива која свети, свири, вози и колут назад прави.

Опис

Локомотива на батерии која свети, свири, вози и колут назад прави.
Димензии: 17х12х16 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Воз – Локомотива на батерии (17x12x16см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This