Воз – Локомотива на батерии – Fun Train (23х15х10см)

470 ден

Локомотива на батерии која свети и свири

Опис

Локомотива која свети и свири на батерии.  

Димензии: 23х14.5х10 см 

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Воз – Локомотива на батерии – Fun Train (23х15х10см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This