20 %
Заштеда 15 ден

Локомотива

60 ден

Играчка локомотива, со вграден механизам за возење.

На залиха

Опис

Играчка локомотива, која има вградено внатрешен механизам за навивање.

Локомотивата има конопче од задната страна кога ќе се потене, се навива механизмот и локомотивата вози.

Димензии:
Висина 10 см
Ширина 7,5 см
Должина 15 см

Локомотивата е достапна во три бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 парче.

Производот доаѓа спакуван во ОПП пакување.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This