22 %
Заштеда 860 ден
22 %
Заштеда 860 ден
22 %
Заштеда 860 ден
22 %
Заштеда 860 ден
22 %
Заштеда 860 ден
22 %
ПОПУСТ 860 ден
lulka-detska-1
detska-lulka-2detska-lulka-3detska-lulka-1lulka-detska-7lulka-detska-2lulka-detska-6lulka-detska-5lulka-detska-4lulka-detska-3

Лулка – Детска (Повеќе Дезени

3850 ден 2990 ден

Детска лулка за две дечиња.

Исчисти

Опис на Производот

Детска лулка со сенка за две деца.
Може да се користи и дома и надвор на воздух.

 

Лулката е достапна во 5 различни дезени и тоа:

  • Црвено со кучешки шепи
  • Плаво со мотиви на домашни животни
  • Жолто/Портокалова со пеперутки и буба мари
  • Розево со апстрактни линии
  • Зелено со линии и кругчиња

 

Димензии 110 х 70 см

Додатни информации

Дезен

Зелено, Црвено, Портокалово, Розево, Плаво

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Лулка – Детска (Повеќе Дезени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This