lulka-kovano-zelezo-ratan-1
lulka-kovano-zelezo-ratan-3lulka-kovano-zelezo-ratan-2

Лулка – Тросед (ковано железо и ратан)

28990 ден

Високо квалитетна лулка со сенка за три лица.

Опис на Производот

Високо квалитетна лулка со сенка за три лица.
Изработена од комбинација пластичен плетен ратан и ковано железо.
Доаѓа со 3 пернички, и додатна водоотпорна наметка за сенката.

HQPE

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Лулка – Тросед (ковано железо и ратан)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This