Лулка – Тросед (Повеќе бои)

22450 ден

Високо квалитетна лулка со сенка за три лица.

Опис

Високо квалитетна лулка со сенка за три лица.
Има додаток за напитоци.
Може да се трансформира во лежалка.

Димензии:
Седиште: 190 x 48 см.
Потпирач на седиште: 190 x 48 см.
Вкупна ширина: 240 см
Висина: 170 см
Димензии кога е лежалка: 190 x 96 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Лулка – Тросед (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This