Маче – Плиш (55x30x20см)

880 ден

Маче со фустан, изработено од плиш.

Нема на залиха

Опис

Прекрасно маче со машна и фустан.

Створено за гушкање и играње, со својата убавина мачето секогаш остава впечаток.

Стилизирано во прекрасна комбинација на розева и бела боја.

Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.

 

Димензии: 55x30x20см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×