20 %
Заштеда 190 ден

Ротирачка Четка (5во1)

950 ден 760 ден

Иновативна моторизирана ротирачка четка со додатоци за чистење.

Опис

Смачено ви е од чистење и рибање плочки, умивалници и санитарија?

Ви го претставуваме новата комбинирана моторизирана магична четка  кој ќе можете да ја отстраните нечистотијата во кујната и купатилото со неверојатна леснотија.

Ергономската рачка има вградено моќен ротирачки мотор кој работи на батерии, на горниот дел може да поставите некој од додатоците, секој со своја намена.

Додатокот со четка е одличен за рибање и отстранување на нечистотијата од плочките и фугата, како и за наталожени нечистотии на санитаријата.
Додатокот со сунѓер е идеален за чистење иноксни и метални умивалници и кади осетливи на гребање.
Додатокот за полирање е идеален за гланцање и финализирање на чистењето.

Покрај додатоците во сетот е вклучен и прикладен држач-закачалка на кој ќе може да ја поставите четката којга не ја користите.

Ротирачката моторизирана супер магична четка работи на 4 обични АА батерии од 1.5 волти (кои не се вклучени во сетот)

Сетот се состои од:
1 x Додаток со четка
1 x Додаток со сунѓер
1 x Додаток за полирање
1 x Држач за ѕид
1 x Ергономска Рачка со вграден моќен мотор за ротација.
1 x Упатство со илустрации.

Сетот доаѓа во прекрасно трговско пакување идеално за подарок.

Димензии на пакувањето:  26 x 17 x 7 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×