Магична Висечка Саксија

Иновативна магична висечка саксија во која растенијата сами се наводнуваат. Достапна во 2 прекрасни бои.

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис

Одите на пат, се мислите кој да задолжите да ви го наводнува цвеќето, или презафатени сте немате доволно време да ги навадите билките?

Еве идеално решение со кое вашите растенија секогаш ќе бидат наводнети.

Магичнита висечка саксија есоставена од три дела, горниот дел каде што се поставува растението со почвата, долен дел каде што се поставува водата и метален синџир за висење.

Висечката саксија ќе се вклопи во било кој ентериер или локација. Може да ги користите и внатре и надвор, дома и на работа, користењето е ограничено само со вашата имагинација. Саксиите се прекрасно стилизирани со рељефни кругчиња како саќе.

Благодарение на иновативниот дизајн, се овозможува вашите растенија секогаш да се навадени онолку колку што им треба, никогаш нема да ги превадите и да ја расипете почвата.

Исклучително лесно за користење, ја склопувате саксијата, со првото наводнување ќе се намокри почвата и ќе се наполни долната комора со вода а вишокот може да го истечете благодарение на вградениот отвор со капаче.

Така може да заборавите на секојдневната рутина на вадење… Магичната висечка саксија ќе си ја изврши работата беспрекорно…

Исклучително квалитетна изработена од високо квалитетна пластика ќе ја користите со задоволство повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Димензии:

Магичната висечка саксија е достапна само во бела и крем боја. Која ја бирате погоре во опциите на кошничката.

Цената е за 1 саксија.

Додатни информации

Боја

Бела, Крем

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This